Renkli cerrahi maskeler sağlıklı mıdır?
Pandemi dönemi öncesinde sağlık çalışanları tarafından sıkça kullanılan cerrahi maskeler genel olarak beyaz renkteydi. Pandemi ile beraber halk tarafından sıkça kullanılmaya başlanan maskelerin renkleri günlük kıyafetlere göre şekillenmeye başladı. Atlantis Tıbbi Malz. tarafından üzerilen Beymask Maske ve sitemiz üzerinde satışa sunulan tüm cerrahi maskeler sağlığa zararsız olarak üretilmiştir. Tüm sertifikaları da bulunmaktadır.

Maskeler kaç katlıdır? Maskeleriniz güvenilir mi?
Beymask Maske markalı olarak sunulan tüm cerrahi maske ürünleri 3 katlıdır. Yüksek kaliteli meltblown kumaşı ile yüksek filtrasyon sağlamaktadır. Meltblown filtresi ile yüksek koruyuculuk sağlayan Beymask Maske markalı cerrahi maskeler ayrıca tasarımı sayesinde kolay nefes almayı da sağlar. Alerji ve Koku yapmaz. 

Cerrahi maskelerin ebatları nelerdir?
Beymask Cerrahi Yüz maskesinin genişletilmemiş halde en boyutu : 9,5cm Uzunluğu 17cm’dir.

Cerrahi maske, FFP2 KN95 maske ve kumaş maske ürünlerinin sertifikaları var mı?
Beymask markalı tüm maske ürünlerinin ve Famex Mask markalı tüm FFP2 KN95 maskelerin gerekli sertifikaları mevcuttur. Bu ürünlerin tasarım ve renk avantajından önce sağlık amacıyla üretildiği bilinciyle tüm testleri gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin ilgili sertifika numaraları ürün açıklamalarında yer almaktadır. 

Maskelerin paketleme ve kargolama aşaması nedir?
Beymask Maske markalı olarak satışta olan cerrahi maskeler hijyenik şartlarda üretilmektedir. Üretim aşamasından itibaren son kullanıcı tarafından açılacak şekilde paketlenmektedir. Cerrahi maske ürünleri 50’li kutular içinde ayrıca 10’lu ambalajlı olacak şekilde paketlenmiştir. 

Satın aldığım ürünler ne zaman kargoya verilir?
magaza.atlantistibbi.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde hafta içi 16:30’a kadar yaptığınız alışverişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu yaptığınız alışverişler ise takip eden pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Kapıda ödeme var mı?
Kapıda ödeme sistemimiz ne yazık ki bulunmamaktadır. Dilerseniz Beymask maske’yi satın alabilmek için Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, pttavm ve N11 mağazalarını tercih edebilirsiniz.

Gelen ürünleri beğenmedim, iade yapabilir miyim?
Beymask Maske cerrahi maske ürünleri hijyenik ve şeffaf ambalajlarda gönderilmektedir. Bu ürünler hijyen ürünü sınıfında olduğu için paketi açılmış ve kullanılmış ürünler ne yazık ki iade alınamamaktadır. Bu kural tüm maske satışlarında geçerli bir kuraldır. Ancak maskeleri inceleyebilmeniz için tüm ambalajımız şeffaftır. Gerekli incelemeyi şeffaf paketini  açmadan gerçekleştirip bu şekilde güvenle iade edebilirsiniz.